#1 2009-08-31 14:22:43

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Yuki Asura

Prolog

Kolejny zwykły standardowy dzień, był upał jak codzień. Raikage siedział w swoim biurze i dla odmiany zajmował się... ...tak papierkową robotą. Do jego pokoju weszła sekretarka i kiwneła tylko głową. Raikage skinięciem palca pokazał jej aby wyszła a zaraz po niej do pomieszczenia wszedł chłopak. Miał 19-20 lat był chudy, średniego wzrostu, długie szare włosy, oczy koloru krwisto czerwonego. Na plecach miał przywiązane 2 skrzyżowane długie katany, kabure na dodatkowe wyposażenie i 2 doszyte podłużne kieszenie. Nosił pas, a na nim zestaw noży, miał ich tam około dziesięciu. Na sobie miał brązowy płaszcz.
-Wzywałeś mnie Zenmachi-Sama? - rzekł do Raikage.
-Tak Yamato-kun. Mam Ci sprawe do powierzenia. Chciałbym abyś zajął się pewnym geninem, kto wie może znów przydziele Ci drużyne, jeżeli nie zrobisz tego co ostatnio...
-Już mówiłem że to był wypadek... Dbałem o powodzenie misji ? Co to za genin o którym wspomniałeś?
-Nazywa się Yuki Asura. Jego bratem opiekuje się w tej chwili Arya-chan.
-A więc Yuki zdali akademie? Można było się spodziewać że nie będą z tym mieli większych problemów
-A więc rozumiem że się nim zaopiekujesz?
-Tak. Zrobie to - rzekł krótko chłopak po czym zawiązał pieczęci i zniknął.
-Chyba dam mu drużyne, byle nie skończyło się jak z jego ostatnią drużyną... - rzekł Raikage sam do siebie

Pierwsze spotkanie
Był to drugi dzień jak ukończyłeś razem z bratem akademie, ledwo zdążyłeś zjeść śniadanie i usłyszałeś pukanie do drzwi. Wstałeś i otworzyłeś ale nikogo tam nie było... Spojrzałeś na dół a tam karteczka. Otworzyłeś i przeczytałeś "Za pół godziny na polu treningowym nr.2. Nie spóźnij się". Pomyślałeś, a więc czas na mnie jak mam zdążyć po drodze do sklepu...
Pole treningowe nr2 znajduje się ok.20 minut drogi z twojego aktualnego położenia.

Offline

 

#2 2009-08-31 14:33:08

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Yuki Asura

Wychodzę z domu i biegnę do sklepu,*Dobrze że przygotowałem wcześniej listę ekwipunku*Wbiegam do sklepu daję listę sprzedawcy pakuję go i biegnę w stronę pola treningowego nr.2 zostały mi jakieś 3 minuty muszę się pospieszyć.*Mam nadzieje ze nie dostane jakiegoś mięśniaka IvY, dostał ładną kobietę... tak czy siak muszę dobrze wypaść na pierwszym spotkaniu*Dobiegam do pola treningowego nr.2 i nikogo nie widzę siadam pod drzewem w oczekiwaniu nowego sensei.

Ostatnio edytowany przez Asura (2009-08-31 14:45:18)

Offline

 

#3 2009-08-31 14:44:53

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Yuki Asura

Spotkanie
Dobiegłeś do pola treningowego na czas. Niestety nie byłeś pierwszy, w oddali zobaczyłeś stojącego mężczyzne pod otwartą już bramą. Widać był maniakiem punktualności...Wyglądał na około 20 lat, średniego wzrostu chudzielec, choć na swoją masę dobrze zbudowany. Jego włosy mają kolor szary zaś oczy są krwisto czerwone. Na sobie miał szary płaszcz, a do pasa przymocowany ochroniacz z symbolem wioski. Gdy dobiegłeś do pola rzucił krótko do Ciebie Ty pewnie jesteś Yuki Asura, ja nazywam się Araka Yamto i będę twoim opiekunem do czasu przydzielenia drużyny - po czym wskazał na pole treningowe mówiąc Zapraszam
Usiadł na pniu i powiedział do Ciebie Najpierw powiedz mi coś o sobie po czym sprawdzimy twoje umiejętności bojowe.

Offline

 

#4 2009-08-31 14:54:04

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Yuki Asura

Jestem Yuki Asura mam 15 lat wychowywałem się w wiosce o której nikt już nie pamięta z matką,siostrą i bratem.Ojciec zginął na wojnie.Postanowiłem zostać ninja po tym ja moją wioskę zaatakowała jakaś organizacja przeżyłem tylko ja i mój brat .Przygarną nas ninja o imieniu Sabri który już nie żyje.Moim celem jest wyrżnięcie całej tej organizacji "Nieważne są ofiary ale osiągnięty cel"

Ostatnio edytowany przez Asura (2009-08-31 14:57:12)

Offline

 

#5 2009-08-31 15:05:31

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Yuki Asura

Początek walki

-Rozumiem-odrzekł mężczyzna. W tym momenicie wstał wyciągnął kunai z kabury i zrzucił płasz. Zobaczyłeś że do pasa ma przyczepione około 10 specyficznie zaostrzonych noży, nie były to typowe kunai, a na plecach 2 skrzyżowane katany. Z jednej z bocznych kieszeni wystawała mu rączka nie wiadomo od czego...
-Pokaż ile potrafisz, postaram się nie być brutalny - przy tych słowach nie wyraził żadnych uczuć, więc ciężko stwierdzić co myśli o tobie

Offline

 

#6 2009-08-31 15:10:52

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Yuki Asura

Wyciągam moją długą katane i atakuję nowego sensei cięciem od dołu po czym robię obrót żeby podciąć mu nogi .

Offline

 

#7 2009-08-31 15:16:16

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Yuki Asura

Chwciłeś mocno twoją katanę i ruszyłeś z nią na sensei. Ten szybko chwycił za za jedną ze swoich katan, zobaczyłeś na niej rózne inicjały oraz to że miecz jest dość mocno porysowany, w niektórych miejscach wyszczerbiony co świdaczy o tym że musiał przejść naprawde wiele walk. Za blokował szybko twoje cięcie po czym widząc że chcesz go podciąć kucną i zablokował cios ręką. Po tym wykonał szybko Konoha Senpuu i wzniosłeś sie w góre lądując jakieś 7 metrów dalej od przeciwnika.
-Tak mnie nie zaskoczysz, przyłoż się bardziej. - rzucił krótko. Wyglądał na specjalistę w Taijutsu, ale kto wie co on tam jeszcze potrafi, wiedziałeś jednak że w zwarciu nie masz z nim dużych szans.

Offline

 

#8 2009-08-31 15:25:20

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Yuki Asura

*kur** nie mam z nim szans w zwarciu  hmm... ten plan może się powieść ,zamarkuję że robię konoha senpuu i gdy mnie zablokuje użyje rai no tate żeby go porazić... *Chowam katane zaczynam biec w stronę sensei robiąc znaki... gdy jestem dostatecznie blisko robię konoha senpuu i gdy mnie blokuje używam rai no tate...
chakra:60-15=45

Offline

 

#9 2009-08-31 15:35:39

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Yuki Asura

Obmyśliłeś kolejny plan po czym przeszedłeś do działania ruszyłeś na przeciwnika zawiązując pieczęci, facet obserwował twoje ruchy ale nie obserwywał pieczęci - widać niezbyt się znał na ninjutsu - chwycił mocniej katane i czekał na ciebie. Byłeś już blisko i zacząłeś robić Konoha Senpuu, lecz oponent bez problemu zatrzymał cios ręką, zaś Ty miałeś już gotowe Rai no Tate, którego niechcący dotknął po czym od razu Cię puścił i cofnął się krok w tył. Widać tarcza go poraziła ale nie wiadomo czy doznał szoku...
-Tego się nie spodziewałem, ale nie ciesz się to nie koniec walki... - powiedział to po czym przyjął postawe defensywną.

Offline

 

#10 2009-08-31 15:44:06

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Yuki Asura

*Najwidoczniej jest gorszy ode mnie w ninjutsu  a więc mam przewagę ale samym rai no tate go nie pokonam ...a więc użyje bomby dymnej  w dymie zrobię bunshin sam okrąże go kiedy klon zniknie zaatakuje od tyłu kataną ale i tak to prawdopodobnie zablokuje wiec to będzie kawarimi ...*
Rzucam bombę dymną pod nogi robię bunshin szybko uciekam z dymu okrążając zdezorientowanego sensei kataną będąc przygotowanym na użycie kawarimi jeżeli się zablokuje używam kawarimi pojawiam się na drzewie i rzucam kunaiem z owiniętą wybuchową notką ...

Offline

 

#11 2009-08-31 16:02:06

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Yuki Asura

Rzuciłeś bombę dymną i stowrzyłeś iluzje która wybiegła z dymu na sensei z kataną w ręku. Ty w między czasie wyszedłeś z dymu nie zauważony, obiegłeś lasem Sensei za plecy. Bunshin został szybko unicestwiony techniką Match Kick, Ty zaś w tym czasie przygotowałeś sie do ataku na plecy Sensei. Wyprowadziłeś szybkie cięcie, które jak się domyślłeś zostało zablokowane katanom. Yamato chwycił cię za szyje... a raczej chwycił pień? Zrobił duże oczy szybko się rozejrzał po czym w jego strone poleciał kunai z ... wybuchową notką. Orzucił szybko pień i zawiązał pieczęci. Kunai wbił mu się w lewą rękę , po czym eksplodował... zwęglając kawał drewna?
Usłyszałeś głos za sobąBrawo , genin by tego nie przeżył Po czym dostałeś uderzenie w kark. Zobaczyłeś teraz że przy polu treningowym stoi twój brat Ivy, nie wiesz ile czasu tam stoi.
- Zaimponowałeś mi. To koniec na dziś


+2 do cech

Offline

 

#12 2009-08-31 16:08:56

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Yuki Asura

Odchodzę bez słowa od sensei,podchodzę do brata Po co żeś tu przyszedł ??

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl