#61 2009-09-05 20:27:19

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Gdy genin zajmował się twoim bratem, ty patrzyłeś na Kiseki tak jak by zrobiła nie wiadomo co, za co musi zginąć. Wróciłeś więc patrząc kiedy twój brat dojdzie do siebie. Pozostała dwójka z drużyny 17 posłusznie się rozeszli... Brat powoli zaczął dochodzić do siebie, lecz jeszcze nie kontaktował z otoczeniem...

Offline

 

#62 2009-09-05 20:33:15

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

* Kur** musze czekać jak ten niedoszły saper dojdzie do siebie,mógł przynajmniej zginąć nie musiał bym czekać*Siadam pod drzewem i kładę plecak obok siebie patrzę  się w przestrzeń przed sobą*...........................................*

Ostatnio edytowany przez Asura (2009-09-05 22:52:18)

Offline

 

#63 2009-09-06 14:21:22

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Asura Yuki

Gdy tak siedziałeś i w zamyśleniu dwóch członków drużyny 17 wróciło i zdało raport kobiecie. Chwile później wróciła Arya, była dość w ciężkim stanie. Jej lewa ręka wisiał bezwładnie, widoczne było, że miała naderwane ścięgna i nadcięty mięsień. Oprócz tego na jej ciele było widoczne kilka innych ran.
Podeszła do siostry mówiąć -Dobrze że nic ci nie jest siostro. A gdzie Yamato? Jeszcze nie wrócił?
Po czym podeszła do ciebie Widze, że z tobą wszystko dobrze, ale co się stało twojemu bratu?
Spojrzałeś na niego i zobaczyłeś, że powoli dochodzi do siebie...

Ivy Yuki

Obudziłeś się pod drzewem, gdzie zajmował się tobą jakiś gość opatrując ranę. Rozejrzałeś się troche, ale nie kojarzyłeś jeszcze dobrze gdzie jesteś i co tu robisz... Jedyne co pamiętasz to dokumenty, gość którego goniłeś i eksplozja...

Teraz odpisujecie oboje

Offline

 

#64 2009-09-06 14:35:31

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

Patrzę się na nią ze znudzeniem Mój brat bawił się w sapera i coś mu nie wyszło*szkoda że nie zginęła tak to będziemy musieli podzielić się kasa za dokumenty*

Offline

 

#65 2009-09-06 14:38:07

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

Budzę się O kur*a łeb mi pęka , ostatnie co pamiętam to duuuże boom . A tak po za tym to kim ty jesteś ? *O ja pierd*ole to był piękny wybuch*

Offline

 

#66 2009-09-06 14:45:41

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Asura Yuki
Po krótkim wyjaśnieniu Aryi co się stało twoiemu bratu ta się uśmiechneła i poszła porozmawiać z siostrą.
Zerknąłeś jeszcze raz na brata z nadzieją, że wyciągniesz od niego inforamcje... Niestety ten jeszcze nie doszedł do siebie, przynajmniej tak to wyglądało. Zobaczyłeś tylko, że rozmawia z kolesiem opatrującym jego rane...

Ivy Yauki
Po zapytaniu gościa o to kim jest ten tylko krótko odpowiedział, że jest medycznym ninja z drużyny 17.
Nie wiedziałeś co on dokładnie robi i jak to działa, ale zacząłeś odczuwać efekty jego pracy. Głowa zaczynała boleć coraz mniej i zacząłeś sobie przypominać, że jesteś w środku misji, na której nie powinno cie nie być.

Offline

 

#67 2009-09-06 14:51:54

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

Wstaję podchodzę do Aryi Co się stało z shonobi z którym walczyłaś? patrząc się jej prosto w oczy zimnym spojrzeniem.*saper mógł by w końcu dojść do siebie bo dokumenty się oddalają*lekka  irytacja pojawiła się na mojej twarzy.

Offline

 

#68 2009-09-06 15:35:50

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

Aha , mam nadzieje że mnie wyleczysz na tyle bym mógł zabić TEGO SKURWIELA KTÓRY ROZSTAWIŁ TE PUŁAPKI . Widać że robię się nerwowy *Zazwyczaj jestem spokojny i się nie mieszam ale teraz to się porządnie wkurwi*em .*

Offline

 

#69 2009-09-06 22:45:26

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Asura Yuki
Arya spojrzała na ciebie A co ja mogłam mu zrobić? To chyba jasne, że musiałam go zabić. Był trudnym przeciwnikiem - po czym chwyciła się za rozszarpaną rękę i odeszła na bok. Spojrzałeś znów na "sapera" i widziałeś spory gniew na jego twarzy...

Ivy Yuki
Czułeś już się dość dobrze. Shinobi, który się tobą zajmował powiedział do ciebie Niestety, ale nie będziesz w stanie walczyć. Moje umiejętności są za słabe. Co prawda powinieneś czuć się lepiej, ale powiedzmy, że tylko znieczuliłem cie na ból tej rany. Powiem tak, jakiekolwiek nadwyrężanie sie może spowodować twoją śmierć w tym stanie. - po czym dalej kontynuował swoją robote.

Oboje
Usłyszeliście, że ktoś się w waszą stronę zbliża. Po chwili ukazał wam się gość z gurdą z którym walczył Yamato. Wygląda na to, że poległ. Wiedzieliście dobrze, że w obecnej sytuacji drużyny-Arya nie zdolna do walki, drużyna 17 jest drużyną bardziej rozpoznania, poza tym byli ranni, a Ivy nie doszedł do siebie- za wiele mu nie zrobicie. Asura poznał po części jego umiejętności, ale skoro pokonał Yamato musi być naprawde dobry-oby nie za dobry... Po chwili powiedział To kogo pierwszego wykończyć? - po czym w jego oczach było widać żądze krwi. Rozejrzał się troche po czym spojrzał na siostre Aryi. [b]Ty piewsza.[/i] - po czym zaczął zawiązywać pieczęcie...

Offline

 

#70 2009-09-06 22:53:30

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

KUR*A nie wiem jak to zrobisz ale masz mnie uleczyć na tyle abym mógł używać jutsu , nie ważne jak żebyś nawet miał sprzedać duszę diabłu masz mnie wyleczyć ! . Asura rusz dupę i zajmij się gościem do czasu w którym nie będę mógł chodzić , jak się uda to ci pomogę . I nie licz na to że umrę wiem że tobie by to pasowało . *Kur*a Kur*a jest źle z tego powodu że ten medyk to kompletny debil nie mogę wstać a mam ochotę [Cenzura]*ć tego kolesia z tym gówn*m na plecach* Lezę i czekam aż niedoszły medyk mnie wyleczy . Aha Asura jeszcze jedno nie zgiń , możesz mi się jeszcze przydać w moich planach na przyszłość  . Jeżeli zginiesz to wiedz jedno Matka kochała mnie bardziej.

Offline

 

#71 2009-09-07 14:54:46

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

*Kur*a nie miałem szans z tym gościem i Yamato z nim przegrał hmm... tak mamy przejeb*ne. jeżeli bym uciekł to bym przeżył ale sadzę że i tak by mnie znalazł więc pozostaje mi walczyć.będę z jak największą szybkością przemieszczał się w około niego i atakował kataną hmm ale i tak tym go nie pokonam ale zyskam trochę czasu*wyciągam katane trzymam ją w prawej ręce a w drugiej miedzy palcami mam kunaie all hell broke loose Rozpoczynam atak.

Offline

 

#72 2009-09-07 15:35:53

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Asura Yuki

Postanowiłeś rozpocząć swój atak. Gość skończył zawiązywać znaki i piasek pomknął w stronę Kiseki i momentalnie pokrył ją i zaczął ściskać, wyglądało to jak trumna z pisaku... Zacząłeś z pełną szybkością krążyć wokół przeciwnika tnąć go kataną. Tym razem podobnie jak ostatnio ataki mu za wiele nie robiły, ale z tą różnicą, że przeciwnik cię obserwuje skupiając piasek tam, gdzie pada cios. Spojrzałeś jeszcze na Arye, która próbowała co kolwiek zrobić po czym padła nieprzytomna z wycięczenia. Widocznie jej walka była dużo trudniejsza niż by się mogło wydawać...

Ivy Yuki
Medyk nie był niedorajdą jak to się tobie zdawało, wyjaśnił ci pokrótce
Twoje obrażenia są zbyt skomplikowane i są na poziomie zaawansowanym... Naprawde dobry medyk miał by z tym problemy, a co dopiero ja, jestem geninem... Masz wogle szczęście, że jeszcze żyjesz, ale jakikolwiek wysiłek może zakończyć się śmiercią.
Zobaczył, że Arya upadła i powiedział Wybacz, ale teraz musze się nią zająć... Po czym pobiegł do Aryi i zaczął jej udzielać pomocy medycznej.

Offline

 

#73 2009-09-07 15:46:24

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

*zaraz ją zgniecie ale to mało istotne muszę coś wymyślić hmm... mamIvY kiedy zaatakuję go z drugiej strony żuć kunai z wybuchowa karteczką Kontynuuję swój atak gdy jestem po 2 stronię rzucam kunai z wybuchową karteczką w tym momencie IvY powinien też  rzucić .Po wybuchu od razu wpadam z kataną w dym robiąc cięcie *Nie mam technik żeby go pokonać jeżeli to się nie udało to koniec hmm... ale przynajmniej jaki krwawy muhahahaha*

Ostatnio edytowany przez Asura (2009-09-07 15:47:02)

Offline

 

#74 2009-09-07 17:39:12

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

Wstaje opieram się o drzewo O Kur*a ale to boli , ale w sumie jak zginę to zabiorę was ze sobą Rzucam 4 Shuriken Heh Asura-chan niestety nie mam żadnych notek

Offline

 

#75 2009-09-07 19:05:58

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Oboje
Wasz atak był dość zgrany. Asura zabiegł przeciwnika z drugiej strony i rzucił kunai z notką, zaś Ivy rzucił 4 shurikeny w tym samym czasie. Niestety piasek zasłonił go..., ale tu coś nie spodziewanego. Asura tuż po wybuchu wyprowadził cięcie uderzając przeciwnika w tłów. Widocznie piasek nie zdążył się zregenerować.
Przeciwnik z szałem w oczach odezwał się do Asury To był błąd... Piasek momentalnie puścił Kiseki-kun i poleciał na Asure...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl