#31 2009-09-02 21:23:58

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Yamato spojrzał na was i widząc, że jesteście gotowi, podszedł na moment do Aryi i zamienił z nią pare zdań, nie słyszeliście o czym rozmawiają. Arya wskazała coś na mapie po czym Yamato podszedł do was
-Jak jesteście gotowi to ruszamy.
Ruszyliście w dalszą droge. Oboje Jouninów mocno się wyciszyło na ich twarzach było widać skupienie.
Zbliżał się wieczór, zatrzymaliście się, po czym było widać, że Jounini już szykują się do walki. Zaczeli przeglądać ekwipunek, a Yamato łyknął jakąś dziwną nie znaną wam pigułke w kolorze zielonym. Po czym wyciągnął coś zawinięte w papierku i podał Aryi. Podszedł do was
-Plan jest taki, możecie obserwować, ale nie włączacie się do walki. Mam nadzieje, że jeszcze nie wyczuli naszej obecności. Nie znamy dokładnego ich położenia, ale to napewno w tej okolicy. Jaka kolwiek wasza walka jest zabroniona. Rozumiecie? - na twarzy Yamato było widać podenerwowanie, widocznie misja była naprawde trudna, skoro oboje są aż tak zdenerwowani.

Offline

 

#32 2009-09-02 21:28:36

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

Jak wolisz , ale jeżeli jakiś ninja podejdzie za blisko lub mnie zaatakuje nie będę uciekał . Tylko rozpruje sk.. Było widać że jestem podekscytowany * Hmmm będzie dobrze *

Offline

 

#33 2009-09-03 07:02:53

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

*muhahhahaha* postaram się nie walczyć za bardzo... al jeżeli mnie zaatakują to już ich problem nie mój widać po mnie że jestem podekscytowany i czujny .

Offline

 

#34 2009-09-03 14:50:12

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Zaczęliście przeszukiwać teren, nagle Yamato kiwnął do Aryi ta zaś doskoczyła do niego na drzewo. Coś pokazywał. Doskoczyliście do nich i ujrzeliście grupe ludzi. Pod drzewem siedziały 4 osoby.Była tam kobieta dość młoda, mająca na oko 22 lata i trójka kolesi mniej więcej w waszym wieku. Zobaczyliście po ich ochraniaczach że są z Kumo. Wszyscy byli nie przytomni i było widać, że są po walce. Kawałek dalej zobaczyliście grupke składającą się z 5 osób. Dwoje dorosłych ludzi, nie mający opaski ani nic. Byli to mężczyźni. Jedyne na co zwróciliście uwage to fakt, że jeden z nich miał na plecach wachlarz, a drugi miał gurde na plecach. Na przeciw nich stała trzy osobowa grupka. Byli do Was plecami, poznaliście że to shinobi, po torbach na przyrządy.
Yamato rzekł do Aryi cichym tonem
-Ja biore na siebie tych dwóch. - wskazał na dwójke facetów - Ty zaś zajmij się resztą na mój znak. Zresztą wiesz co i jak - w tym momencie uśmiechnął się lekko, a był na tyle szybki, że poprostu zniknął Wam z oczu
Arya powiedziała do Was
-Zajmijcie jakąś dogodną pozycje inną niż ta, tak żeby być w bezpiecznej odległości. Jeśli wam się uda uwolnijcie naszych siedzących pod tamtym drzewem i ocucie ich. Zrobicie to, gdy walka się rozpocznie, ale tak, gdy przeciwnicy będą skupieni na nas. Ale absolutnie żadnej walki, nie chcemy by wam się coś stało.

Offline

 

#35 2009-09-03 15:31:14

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

* tak jak miałbym się słuchać nie obchodzą mnie ci pod drzewem...*IvY ty się zajmij tymi pod drzewem a ja zbiję tamtych shinobi Przemieszczam się w las na prawo od 5 stojących shinobi jestem jakieś 30 m od nich. czekam na rozwój  wydarzeń. *Jest ich pięciu hmm... mają przewagę ... *

Ostatnio edytowany przez Asura (2009-09-03 15:31:50)

Offline

 

#36 2009-09-03 16:18:29

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

W sumie co mi tam , wezmę tych z pod drzewa i do ciebie dołączę siedzę i czekam aż będę mógł wziąć ninja z pod drzewa .

Offline

 

#37 2009-09-03 16:32:54

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Asura Yuki

Będąc blisko wroga usłyszałeś fragment rozmowy
-Najpierw zapłata potem dokumenty - domyśliłeś się że to jeden z Missing-Ninja którzy są poszukiwani
-Pokaż że je masz - odpowiedział gość z wachlarzem
W tym momencie jeden z chłopaków pokazał mu z daleka dokumenty. Bez większego czekacie facet z gurdą na plecach zawiązał pieczęci, jego gurda otworzyła się a z niej w szaleńczym tępie wydobył się piasek łapiąc dwóch towarzyszy poszukiwanego i ich miażdżąc
-Jeżeli chcesz przeżyć oddaj dokumenty i niech cie moje oczy nie widzą, inaczej czeka cię podobny los co twoich towarzyszy - rzekł gość z wachlarzem. W tym momencie zdałeś sobie sprawe, że to naprawde nie są żarty i misja jest bardzo niebezpieczna. W tym momencie poczułeś rękę na ramieniu i ktoś zatkał Ci usta. Zanim zdążyłeś co kolwiek zrobić, usłyszałeś głos Yamato
-Spokojnie to ja Yamato. Co ty tu cholera robisz, nie powinno cie tu być. Miałeś trzymać bezpieczną odległość, ale pogadamy sobie o tym w wiosce, jak wrócimy, o ile wogle wrócimy... Teraz siedź tu cicho, a jak nie możesz wytrzymać w miejscu, to chociaż myśl jak shinobi i wybierz dobry moment do ataku.

Ivy Yuki

Zacząłeś okrążać teren w bezpiecznej odległości. Byłeś dużo bardziej rozważny niż brat, który mówiąc krótko prosił się o śmierć. Będąc mniej więcej w połowie drogi usłyszałeś krzyk dwójki ludzi, mniej więcej w twoim wieku. Nie wiedziałeś co dokładnie się stało, ponieważ las zasłaniał Ci położenie wroga...

Offline

 

#38 2009-09-03 16:54:00

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

*hmm wbiegnę  i utnę rękę  w której przerażony shinobi trzyma dokumenty z nimi nie ma co walczyć, nie mam szans a więc  rzucę bombę dymną i ucieknę jak najdalej hmm... może się uda za dokumenty zarobie mnóstwo pieniędzy*nic nie mówiąc nawet nie patrząc  na Yamato patrzę się na przeciwnika z uśmiechem na twarzy(niecodziennym uśmiechem)Czekam na dogodny moment do ataku.

Ostatnio edytowany przez Asura (2009-09-03 20:29:23)

Offline

 

#39 2009-09-03 16:58:28

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

*Wiem że ten krzyk nie należny do nikogo z moich* Przyspieszam aby ocucić naszych ninja , bo chcę jak najszybciej wrócić do sensei .

Offline

 

#40 2009-09-03 20:59:24

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Asura Yuki

Czekałeś wraz z Yamato w sumie na dobry moment do ataku. Chuunin mający dokumenty miał wielki strach w oczach... Podszedł do shinobi z wachlarzem i podał mu dokumenty, po czym cofnął się pare kroków i poprostu zwiał, po czym kartki eksplodowały... Yamato rzekł
- Ja się włączam do walki, poczekaj tu, szybko to się skończy i wtedy ruszymy za uciekinierem, na pewno ukrył dokumenty.
W tym momencie zniknął i pojawił się z dwoma katanami w ręku i przeciął nimi jounina z gurdą, który... zamienił się w piasek? Momentalnie odskoczył do tyłu i rzucił dwoma nożami z pasa. Były one specyficznie zaostrzone. Drugi z przeciwników wyciągnął wachlarz, momentalnie go rozłożył i zdmuchnął noże. Jounin z gurdą zaczął zawiązywać pieczęcie, gdy nagle spojrzał nieco w górę i momentalnie otworzył oczy. Przyspieszył tempa i piasek uformował się w ściane, która chwile później została pocięta wiatrem. Gość z wachlarzem rzucił się w strone źródła wiatru, najwyraźniej to była Arya, ale z tąd nic nie widziałeś prócz Yamato i gościa od piasku. Obaj stali nie ruchomo, obserwując się nawzajem. W końcu z gurdy uleciał piasek formujący się w ostrze, które pomkneło w strone Yamato...

Ivy Yuki

Usłyszałeś odgłosy walki. Docierałeś do celu, gdy zauważyłeś nietypową rzecz... W świetle księżyca zobaczyłeś cień żyłki padającej na ziemie. Rozejrzałeś się zobaczyłeś 3 wybuchowe notki dookoła siebie umieszczone na drzewach oraz jednego z shinobi biegnącego nie opodal Ciebie, rozglądając się. Widać coś szukał, ale nie wiesz kto to był. Nosił kamizelke chuunina i miał nieco zmodyfikowaną opaskę Kumo Gakure. Stwierdziłeś, że jest coś nie tak...

Offline

 

#41 2009-09-03 21:02:24

IvY

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

Śledzę tego ninja , chce zobaczyć jakie ma zamiary i kim jest , możliwe że to on ma tajne akta . *Hmmm muszę go śledzić*

Offline

 

#42 2009-09-04 07:02:01

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

kiedy shinobi z gurdą wystrzelił ostrze w Yamato ja zachodzę go od tyłu aktywuję Rai no Tate i atakuje go kataną w plecy* że ma moc kontroli nad pisakiem pewnie zdąży się zablokować ale raiton jest silniejszy od doton wiec przy styku 2 żywiołów piasek się porostu rozsypie i przetnę go kataną*

Offline

 

#43 2009-09-04 09:54:38

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Asura Yuki

Postanowiłeś aktywować tarcze i miałeś nadzieje że piasek rozsypie się przy styku z elektrycznością. Niestety pomyliłeś się... Normalnie powinno się udać, ale że gość miał dużą kontrole chakry i idealnie panował nad piaskiem twój atak był daremny. Zdziwiłeś się po czym piasek uderzył w Ciebie z dużą siłą i odrzucił cię na pare metrów dalej. Yamato spokojnie robił uniki przed piaskiem po czym zbliżył się do wroga i atakując raz z jednej a raz drugiej strony próbował przebić się przez osłone wroga. Piasek za nim nie nadążał lecz ataki Yamato były za słabe. Chwile później usłyszałeś w lesie eksplozje...

Ivy Yuki
Postanowiłeś śledzić ninja ignorując cień żyłki który zobaczyłeś. Niefortunnie zachaczyłeś jedną z żyłek i notki na drzewie eksplodowały. Siła rażenia była na tyle duża, że odrzuciła cię w drzewo, w które uerzyłeś głową i zemdlałeś...

Ponieważ Ivy jest nie przytomny teraz odpisuje tylko Asura

Offline

 

#44 2009-09-04 14:33:32

Asura

Kumo

Zarejestrowany: 2009-08-29

Re: Asura i Ivy Yuki

*pewnie IvYiemu coś się stało poradzi sobie...hmm co mogę mu zrobić?...jest zaabsorbowany Yamato więc jestem w lepszej sytuacji,gdy piasek będzie po stronię Yamato rzucę kunaiem z wybuchową karteczką i go  wysadzę od razu po wybuchu doskoczę tam i zrobię cięcie kataną nawet jeżeli wybuch go nie zranił to nie zdąży odnowić piasku*rzucam kunaia z wybuchową karteczką stojąc 12m od niego i po wybuchu dobiegam robiąc cięcie kataną.

Offline

 

#45 2009-09-04 23:00:37

Vaynard

Game Master

Zarejestrowany: 2009-08-28

Re: Asura i Ivy Yuki

Rzuciłeś kunai w strone gościa, mając nadzieje że piasek się nie odnowi... Patrząc na próby Yamato wyglądało to tak, że jego obrona jest idealna... Zdetonowałeś notkę tuż przed kolesiem biegnąc na niego z kataną. Niestety kolejna próba zrobienia mu czegokolwiek nie wypaliła, piasek odnowił się nie wiadomo kiedy broniąc go przed cięciem kataną. Gość nawet na Ciebie nie spojrzał, a piasek jakby samowolnie znów w ciebie udeżył odrzucając na pare metrów, znowu skończyłeś swój lot w drzewie. Tym razem poczułeś ból w plecach. Jeszcze pare takich lotów i nie będziesz w stanie wstać...
Yamato zaś widać, że się skupił i kolor jego ciała zmienił się, atakował z taką szybkością, że jedyne co było widać to rozpryskujący się piasek do okoła. W pewnym momencie jeden z ciosów Yamato dosięgnął wroga mimo zasłony piasku i gość zatrzyał się dopiero po przeleceniu przez pare drzew...

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl